TIG volframo elektrodai

TIG – tai ypač švarus ir užtikrinantis aukštą kokybę suvirinimas. Jo metu nesusidaro šlakas. Todėl jis negali patekti į suvirintą siūlę, taip pat proceso pabaigoje beveik nereikia papildomo suvirintų sujungimų apdirbimo. TIG suvirinimas gali būti taikomas beveik visų metalų suvirinimui, o patį suvirinimo procesą galima atlikti rankiniu ir automatiniu būdu. TIG suvirinimas dažniausiai naudojamas aliuminio lydinių, nerūdijančio plieno suvirinimui, kai būtina užtikrinti aukštą suvirinimo kokybę. Taip pat jis plačiai naudojamas ypač kokybiškam suvirinimui branduolinėje, chemijos, aviacijos ir maisto pramonėje.

WP (žali) – elektrodas be priemaišų. Sudėtyje tik grynas volframas. Šis volframinis elektrodas labiausiai tinka AC (kintančios srovės) suvirinimui aliuminio lydiniams su nepriekaištingu lanko stabilumu. WP elektrodai netinka DC (pastoviosios srovės) suvirinimui.

 WT (raudoni) – naudojami angliniams, mažai legiruotiems ir nerūdijantiems plienams, titano, vario ir jų lydiniams suvirinti nuolatine srove (DC) suvirinti. Šie elektrodai gerai išlaiko savo formą prie didelių srovių. Toris yra mažo radijoaktyvumo medžiaga, todel suvirinimo ir galandimo vietose reikia įrengti ventiliaciją.

 E3 (purpuriniai) -nelydusis elektrodas pasižymi geromis  lanko uždegimo ir lanko degimo savybėmis. Tai universalus elektrodas tinkantis tiek AC tiek DC srove nelegiruotam ir legiruotam plienui, aliuminio, titano, nikelio, vario ar magnio lydiniams suvirinti. Dėl ypač gero lanko uždegimo rekomenduojamas ir automatizuotiems suvirinimo darbams. E3 elektrodai pasižymi žema temperatūra, galima naudoti aukštesnę srovę ir pasiekti ilgesnį tarnavimo laiką nei su toriuotais elektrodais.

WCe 20 (pilki) – šie nelydieji elektrodai savo sudėtyje turi cerio oksido (CeO2). Jie yra kietesni, palyginti su gryno volframo elektrodais, tačiau lyginant WCe elektrodai minkštesni nei E3 ® ir WL elektrodai. Pagrindinės taikymo sritys yra DC ir AC nelegiruoto ir legiruoto plieno, aliuminio, titano, nikelio, vario ir magnio lydinių  suvirinimui žemos ir vidutinės srovės diapazone.

WLa 10 / 15 / 20 (auksiniai) – nelydieji elektrodai turintys sudėtyje lantanų, tinkantys tiek DC tiek AC suvirinimui. Tinka nelegiruoto ir legiruoto plieno, aliuminio, titano, nikelio, vario ir magnio lydinių suvirinimui. Šie elektrodai taip pat tinka mikroplazminiam suvirinimui. Uždegimo charakteristikos yra sustiprintos dideliu kiekiu lantano oksido (La2O3). Bendras tarnavimo laikas ir darbinės srovės lygis yra ženkliai mažesni nei E3 nelydžiųjų elektrodų.

Diametras Ilgis
Ø1.6 175mm
Ø 2.0 175mm
Ø 2.4 175mm
Ø 3.2 175mm